Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати форму реєстрації для тайм слота?

Якщо у вас є квитки зі слотами часу, то вам спочатку потрібно створити ці слоти.

Для цього в налаштуваннях типів квитків ви переходите в "Слоти часу і на календарі обираєте дати та встановлюєте час візиту а також скільки квитків на цей проміжок часу можна зарезервувати. 

Таким чином ви створюєте слоти на всі потрібні вам дати. Детальніше як створити слоти часу дивіться тут


item.image_url

В розділі Форми реєстрації на вкладці слот часу ви можете самостійно вказати назву до такої форми (по типу заклику до дії), назву для кнопки реєстрації , а система самостійно підставить в форму опис та логотип вашого заходу. 


Форму можна інтегрувати в ваш сайт через JS код, який ви знайдете в цьому ж розділі. Для цього вставте одну частину коду в шапку сайту, а іншу в те місце сторінки де безпосередньо має показувати форма. Так вона буде виглядати як вбудована частина у ваш сайт.

item.image_url

Якщо у вас немає сайту чи немає потреба вбудовувати форму кудись ви можете дял реєстрації гостей використовувати звичайне посилання на віджет форми, і за цим посиланням вона буде відкриватись у вигляді звичайного календаря на білому фоні.

Тексти та колонки будуть показуватись так як ви їх налаштували. Фон в такому варіанті використання форми - не змінюється!

339