Довідковий центр RegToEvent

Як налаштувати прийом платежів через PayPal?

Прийом платежів за квитки через PayPal можливий лише для тих осіб, у яких є можливість створити в аккаунті комерційний магазин для прийому платежів, а не лише прямі переводи між користувачами р2р.


При використанні організатором сервісу PayPal для прийому коштів за квитки від учасників, організатор обирає умови подальшої співпраці з сервісом:

  • за умови роботи по комісійній моделі (утримання комісії з кожного успішного платежу), організатору потрібно спочатку поповнити відповідний баланс в своєму кабінеті RegToEVENT. Після успішного платежу, система сама списуватиме комісію за це замовлення з балансу організатора.
  • за умови роботи з сервісом як з оператором онлайн сервісу організатор обирає тарифний план для свого заходу, та активує його на умовах регулярної підписки


Для підключення способу оплатив RegToEVENT у вас має бути заздалегідь створений і активований з відшкодуванням магазин в сервісі PayPal. Після цього для підключення пропишіть у відповідне поле PayPal ID та SecretKey свого магазину

item.image_url

Комісія з платежу станом на 01.09.2022 р становить від 3,4% і більше в залежності від країни походження мерчанту + фіксований платіж в залежності від валюти платежу.


Зарахування коштів на Ваш мерчант відбувається одразу після оплати. Наш сервіс послуг по виведенню коштів з PayPal на ваші рахунки станом на зараз - не надає.

310