Довідковий центр RegToEvent

Навіщо прапорець автостворення кабінету?

За замовчуванням система створює кабінет лише для першого учасника - власника (ініціатора) замовлення - того чиї дані були внесені в форму реєстрації першими.


Якщо прапорець "Створення кабінету" не активний, і 1 людина придбала 4 квитки, то на його дані буде створено кабінет, а на дані інших 3-х учасників - ні. Власник кабінету - буде власником даного замовлення і в його особистому кабінету буде розміщено всі 4 квитки.


При цьому, якщо контакти у всіх учасників були різні, то кожен з ним все рівно отримає свій квиток на свої пошту та телефон, а власник замовлення отримає всі 4 квитки та зможе редагувати їх за потреби у своєму кабінеті.


Якщо ж вам потрібно, щоб у кожного учасника був свій особистий кабінет, можливо для проведення онлайн трансляції, чи для розміщення навчальних матеріалів чи ще щось, то варто поставити прапорець автостворення кабінету.

item.image_url

Тоді система буде створювати кабінет під кожного з учасників, яким були придбані квитки в “групових” замовленнях. 


Зверніть увагу!

Власник замовлення, учасник який безпосередньо його ініціював і оплатив, може редагувати замовлення, може передати квитки іншій особі, змінивши дані в квитку.

А учасник, якому придбали квиток, бачить його в кабінеті, як придбаний для нього, а не власний, тому редагувати його не може і передати комусь іншому - теж ні.


Якщо у вас не був ввімкнений прапорець про створення кабінету, і раптом ви зрозуміли, що це потрібно було зробити, а продажі в цей час вже йдуть, то кожен учасник - власник групового замовлення, може сам створити кабінети для своїх друзів чи колег, яким він купував квитки.

Для цього йому потрібно зайти в свій особистий кабінет, та на картці кожного такого квитка натиснути на відповідну позначку "Створити кабінет"


item.image_url
316