Довідковий центр RegToEvent

Як учаснику отримати безкоштовний квиток?

Якщо вам потрібно дати учаснику безкоштовний квиток, чи то подарунковий, чи то квиток представнику преси, спонсора і т.ін. не обов'язково створювати окремий тип квитка з вартістю 0, якщо мова йде про невелику кількість таких квиктів лише окремим учасникам.

Після реєстрації такого учасника (або можете зареєструвати його самі, якщо маєте всі необхідні дані) вам потрібно зайти в деталі його замовлення, та натиснути кнопку "Безкоштовно" або "Безкоштовно з Email"


Зверніть увагу!

Кнопка Безкоштовно - просто змінить статус замовлення з Нове на Безкоштовне, згенерує учаснику квиток, але НЕ відправить його. Це зроблено для того, якщо, скажімо у вас немає реальної пошти учасника, ви спілкуєтесь з ним в якихось месенджерах і будете відправляти квиток йому вручну туди. Або ж ви просто додаєте імена гостей, щоб видати їм на реєстрації бейдж, при цьому не плануєте відправляти їм квитки завчасно.

Кнопка Безкоштовно + Email, відповідно згенерує квиток та відправить його учаснику на вказану електронну пошту.

Відправка СМС за замовчуванням для безкоштовних квитків не відбувається.

item.image_url

Не радимо використовувати для безкоштовних квитків промокоди на 100%, адже такі квитки розцінюються системою як "Оплачені", а не безкоштовні. Тому за такі замовлення буде нарахована фіксована частина комісії передбаченої для вашого заходу

Якщо безкоштовнйи квиток передбачений акціями по типу 2+1 = 2, чи 3+1 = 3, купуй 4 плати за 3, і т.д. для того, щоб збільшити кількість учасників і продати загалом більше квитків, вам не потрібно реєструвати ці подарункові квитки якось окремо.

При створенні правила комплексних знижок людина додає в замовлення одразу 3 (чи 4 дивлячись яка у вас акція) квитки, а система сама автоматично віднімає вартість останнього і таким чином надає його в подарунок.

Налаштовується все, як комплексне правило «На кожен N квиток” – детальніше як це зробити дивіться тут.

В поле розмір знижки вам потрібно вказати – 100%

item.image_url
311