RegToEvent Help Center

Як виглядає квиток?

В стандартному вигляді квиток учасника це білий лист А4 поділений на 4 поля. 

Для налаштування квитка потрібно перейти в меню “Додаткові налаштування” - вкладка - Квиток. 


2 поля зліва - створюються автоматично відповідно до налаштувань заходу і містять там дані учасника, назву заходу, адресу локації, час проведення, тип квитка і QR та Bar коди, які призначені для чекіну квитка чи обміну контактами між учасниками. Колір смужки на якій вказується тип квитка буде залежати від того який ви налаштували коли створювали даний тип квитка. Всі інші дані(адреси, час, місце, назви) будуть автоматично підтягуватись з ваших налаштувань.


2 поля справа - організатор може заповнити самостійно як забажає, додавши на макет свої тексти чи зображення.

Тексти можна мінімально редагувати, розмір шрифту, відступи, тощо. Зображення ви завантажуєте фактично в розмірі 1:1 


item.image_url

Якого розміру ці поля?

Квиток генерується розміру А4, відповідно кожне поле розміру А6. Якщо ви хочете додати зображення на весь розмір поля можете його робити практично 1:1, але краще залишити невеликі поля, або зробити трохи менший розмір. Можете додати зображення, згенерувати тестовий квиток подивитись як він виглядає, якщо якийсь текст чи зображення не вмістилось - зменшіть його.


Зверніть увагу!!!

Верхнє праве поле трохи менше по висоті ніж нижнє! Це пов’язано з тим, що там зарезервоване місце під паперовий промокод, якщо ви його будете використовувати.Також обов’язковим налаштуванням у цьому розділі є контакти організатора - телефон та пошта, вони будуть відображатись у квитку учасника (ви одразу помітите на макеті де саме) і на всіх сторінках реєстрації учасників. Для того щоб учасник у разі виникнення питань міг з вами зв’язатись.

item.image_url
133