RegToEvent Help Center

Як створити схему залу?

Якщо у вас передбачено продаж квитків з чіткою прив’язкою по місцям і рядам, то вам потрібно створити схему залу, щоб учасники одразу могли купувати квитки на тих місцях, які оберуть.

Для початку ви повинні в меню “Типи квитків” створити квиток “з місцем”.

item.image_url

Після того як ви створили 1 чи кілька типів квитків з місцями, ви переходите на вкладку “Схема залу”

Тут ви можете обрати візуальні елементи для подальшого оформлення залу - сцена, виходи, колони, сходи, і т.п.

А ваші квитки будуть доступні відповідно до створеної вами кількості і кольору.


item.image_url

Щоб розставити блоки з кріслами, вам потрібно обрати потрібний тип квитка. Вказати кількість рядів та кількість крісел у ньому.


Далі потрібно вказати нумерацію з якої починаються ряди та місця.

Наприклад, перший блок біля сцени у вас буде починатись: 1 ряд 1 місце, але після 20 місць буде прохід для зручності і щоб показати це на схемі, вам потрібно буде створити один блок, а потім поставити на відстані від нього інший, щоб учансики розуміли що там дійсно буде цей прохід, а не це суцільний блок з місцями.

Тому при створенні другого блоку ви повинні враховувати, що ряди у вас знову почнуться з 1го але місця уже будуть починатись з 21, адже попередній блок закінчився 20-м.

item.image_url

Зверніть увагу!!!

Дуже уважно слідкуйте за нумерацією! Щоб не створити квиток з одним і тим же номером сидіння і рядом і уникнути непорозумінь в день заходу, що прийшло 2 людини, а крісло 1.

Система не дасть вам створити місць більше ніж у вас створено квитків цього типу.

При реєстрації учасники спочатку будуть обирати місця на схемі, а потім переходити в форму реєстрації та заповнювати дані учасників, відповідно до обраної кількості квитків.

Посилання на схему залу ви знайдете в тому ж розділі де і всі інші види інтеграції - "Форми реєстрації"

item.image_url

Якщо на вашому заході передбачена і розсадка і звичайні квитки, в ви при цьому використовуєте блок квитків чи інші форми, які дозволяють побачити всі квитки одразу, то учасник спочатку буде обирати кількість квитків а потім система йог оперенаправить на схему дял вибору місць у залі.

Детальніше як створити схему залу дивіться у відео

130