RegToEvent Help Center

Як списується комісія RegToEVENT?

Якщо Організатор для прийому коштів використовує сервіси LiqPay або Fondy, то комісія RegToEVENT з кожного успішного платежу, списується автоматично. Оргнанізатор отримає свої кошти за вирахуванням комісії платіжного сервісу та комісії RegToEVENT


Наприклад, квиток коштує 1000 грн

Комісія платіжного сервісу складає 2,2%

1000 * 2,2% = 22 грн

Комісія RTE складає 3% + 10 грн з квитка

1000 * 3% + 10 грн = 40 грн

1000 - 22 - 40 = 938 грн - сума, яку отримає організатор

 

Якщо Організатор для прийому коштів бажає використовувати сервіси: WayForPay, Interkassa, Monobank, PayPal, Stripe, 2chekout, WhitePay, CoinPaymants, Coingate, Freedompay, Robokassa.KZ чи PrZelewy24, то всі кошти від продажу будуть надходити на рахунки Організатора, а комісія RegToEVENT буде списуватись з балансу Особистого кабінету організатора.


Для активації цих способів оплати організатору потрібно поповнити баланс свого особистого кабінету від 100€ чи більше. Без цього він не зможе внести реквізити відповідних способів оплати чи активувати їх для прийому коштів.

 

Комісія списується лише у разі успішної транзакції. Вона перераховується в євро залежно від валюти заходу.

Наприклад, квиток коштує 1000 грн

Комісія платіжного сервісу складає 2,2%

1000 * 2,2% = 22 грн

Комісія RTE складає 3% + 10 грн з проданого квитка

1000 * 3% + 10 грн = 40 грн

Якщо, курс євро 1€ - 39 грн, то комісія RTE в еквіваленті складе – 1,03€

1000 - 22 = 978 грн - сума, яку отримає організатор від платіжного сервісу

1,03€ - буде списано з балансу особистого кабінету організатора в сервісі RegToEVENT

 

Баланс Особистого кабінету Організатора поповнюється онлайн платежем в його кабінеті. Якщо організатор виявив бажання поповнити баланс через безготівковий перерахунок, то він може це зробити звернувшись до технічної підтримки сервісу з проханням виставити відповідний рахунок.


Якщо в процесі списання баланс особистого кабінету організатора став рівним чи менше нуля, то ці способи оплати стануть недоступні для покупців. Кнопки для переходу на платіжну сторінку будуть неактивні.


Кошти з балансу організатор може використовувати для списання комісії RegToEVENT одразу для кількох заходів одночасно.


Залишки по балансу не повертаються організатору, не можуть бути виплачені в готівковому еквіваленті, чи зараховані як оплата якихось додаткових послуг. Але вони не мають термінів зберігання та постійно доступні до використання організатором у будь-який час чи для будь-якого іншого заходу чи для інформаційних розсилок його учасникам


Комісія всіх вищеперерахованих фінансових посередників утримується автоматично в порядку та в розмірах визначених самим фінансовим посередником, що використовується.

125