RegToEvent Help Center

Коли RegToEVENT може нарахувати комісію після заходу?

Якщо ваші учасники одразу оплачують квитки на сайті, то RegToEVENT автоматично вираховує свою комісію з платежу, як і платіжні сервіси.

Якщо ж ви деяким замовленням ставите статус “Оплачено готівкою” чи “Оплачено безготівковим рахунком”, оскільки це фактично оплачені квитки, то система нараховує за них комісію, яка також підлягає оплаті організатором, але за такі платежі ми не можемо автоматично утримати свою комісію, тому організатор сплачує її на підставі виставленого нами рахунку, згідно правил публічного договору пункту 4.6.


Якщо організатор надає своїм учасникам промо-коди на 100% від вартості квитка, то система також рахує такі квитки як “Оплачені”, а не “Безкоштовні” і також нараховує за них комісію. Єдина відмінність,що % від 0 = 0, тому нараховується лише фіксована частина комісії, з кожного такого квитка, згідно правил публічного договору пункт 4.8.


Якщо в рамках платного заходу організатор генерує безкоштовні квитки для деяких учасників, то за такі квитки комісія не сплачується, за умови, що їх не більше 50% від загальної кількості всіх згенерованих квитків на захід. Якщо ж кількість безкоштовних квитків перевищує кількість оплачених, то за всі квитки, які понад 50% від загальної кількості також буде нараховуватись фіксована комісія, яку організатор повинен буде сплатити на підставі рахунку після заходу, згідно правил публічного договору пункт 4.7.1.

На жаль, всі вище перераховані правила викликані виключно недобросовісним відношенням організаторів до роботи нашого сервісу, які вважають, що можна . Ми не намагаємось відвоювати у організатора комісію за кожен квиток, який був придбаний не через сайт, або безготівковим рахунком, або зі знижкою 100%, чи щось інше. Норми застосовуються лише в тому випадку, якщо з таких ситуацій “набігає певна сума”.

Це не означає, що ми виставимо вам рахунок на 10 грн після заходу, але якщо такі ситуації мають систематичний характер, то ми можемо виставити рахунок за результатами кількох заходів, склавши всі суми в одну. 


108