RegToEvent Help Center

Чи можна отримувати кошти від RegToEVENT, а не від платіжних сервісів напряму?

Ви як організатор можете самостійно приймати кошти від продажу квитків одразу від платіжних сервісів, але в такому випадку вашим контрагентом буде саме платіжний сервіс, а не ми. Оскільки прямих розрахунків між вами і нашою платформою - немає.

Відповідно акти наданих послуг від прийнятих платежів вам надають безпосередньо самі ці сервіси.


Якщо ж ви бажаєте, щоб вашим контрагентом були ми і акт наданих послуг надали вам ми, то тоді можна використовувати комісійну модель розрахунків - тобто всі кошти від продажу квитків утримуються на рахунку RegToEVENT з подальшим перерахуванням на банківські реквізити організатора, то такі перекази проводяться на вимогу організатора, але не частіше як 1 раз на 2 тижні.


І в першому і в другому випадку організатор отримує свою суму за вирахуванням всіх комісій: і комісії RegToEVENT і комісій платіжних сервісів.


99% організаторів обирають все ж таки спліт платежів, та одразу отримують свої кошти, щоб мати змогу покривати витрати пов’язані з підготовкою до заходу.


Зверніть увагу!

RegToEVENT не зберігає на своєму рахунку кошти організатора при комісійній моделі! 

Всі кошти від продажу квитків зберігаються на транзитному рахунку в платіжному сервісі, та після запиту організатора виводяться на рахунок RegToEVENT з подальшим переводом на рахунок організатора.


Ми не використовуємо кошти організатора у власних цілях для вирішення своїх потреб. Залежно від часу доби коли надійшов запит організатора на виведення коштів процедура може зайняти 1-2 робочі дні.


Також звертаємо вашу увагу, що платіжний сервіс за зберігання коштів на транзитному рахунку утримує додаткову комісію!!! 0,3% від суми прийнятих платежів.


128